Skip to Content

Make-up Goodiebox winnen!

Ik geef deze Make-up Goodiebox weg met mooie make-up producten. Wil je dit winnen? Lees en kijk verder. 

Goodiebox winnen met make-up

Make-up Goodiebox winnen

Inhoud Make-up Goodiebox

Tijdens de besloten opening van Rootz Cosmetics in Amsterdam, kreeg ik een Goodiebox mee. Rootz Cosmetics is een make-up winkel in Amstedam Zuidoost gericht op de getinte en donkere vrouw. Er wordt onder andere make-up van Sacha verkocht, evenals Black Opal, Flori Roberts en Nubian Queen.

Sacha Make-up

Wat er in de goodiebox zit kun je zien als je het onderstaande filmpje bekijkt. De box die je in het filmpje zit, is de box die ik weggeef. Als je graag winnaar hier van wilt worden, lees dan goed wat je moet doen. 

https://youtu.be/Bidcl-ueC7I

 

Winnen: wat moet je doen? [Gesloten]

Wil je kans maken op de Goodiebox, voer de onderstaande stappen uit:

  1. Laat een comment achter onder dit blog artikel.
  2. Vergeet niet je e-mailadres in te vullen, anders kan ik geen contact met je opnemen als je hebt gewonnen.
  3. Een reactie achterlaten op Youtube wordt gewaardeerd. De winnaar wordt echter geselecteerd op basis van een achtergelaten reactie onder dit blog artikel op Macblogster.nl.
  4. De winnaar wordt per e-mail benaderd. Meedoen kan t/m vrijdag 13 november 2015.

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

Ivana

Sunday 18th of April 2021

Leuk zeg met alle Mooie produchten’ Ik Ben vaak daar in Amsterdam maar nooit gezien Ik zal graag dit winnen xx

Kinieveenstra

Thursday 19th of November 2015

Omg ik doe mee!

yvonne

Sunday 15th of November 2015

een beetje late reactie maar supertof dat je dit doet!

Macblogster

Thursday 19th of November 2015

Haha, dank je ;-)

Alveria Dinzey

Friday 13th of November 2015

Hoi Angela! Echt super leuk dat je bereid bent de make-up goodiebox weg te geven! Zoals waarschijnlijk alle dames hier zou je mij hier ook enorm blij mee maken. Ik vind het echt een kunst om goede make-up te vinden maar ik denk dat deze box mij enorm kan helpen! Count me in!

alveriadinzey@hotmail.com

Sayonara van brest

Friday 13th of November 2015

Ik doe graag nog last minute mee. Prachtige doos!

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.