To all my curvy ladies: rejoice and be happy, want mijn 1e winactie betreft er 1 speciaal gericht op jullie. Aangezien ik ook gezegend ben met de nodige lovely curves, weet ik dat kleding shoppen een crime kan zijn. Daarom presenteer ik met enige trots de winactie, in samenwerking met Big on Fashion, waarbij de lucky winner €50 shoptegoed mag besteden. Wohooo!
Ik kan je vertellen dat er de nodige leuke fashion items tussen zitten. Mijn nieuwe favourite funky pants waarmee ik tegenwoordig de blits maak, en uiteraard al op Instagram en Facebook heb laten zien, zijn ook afkomstig van Big on Fashion. De reacties erop zijn erg positief. Geen wonder…. 🙂
Mijn hippe pants

Check out mijn ‘kunstzinnige’ Instagram pic die ik snel heb genomen heb in Parijs toen ik een paar tellen van wifi kon genieten. De broek is eigenlijk een harembroek, maar dankzij de elastische band, kan ik het ook als een chino dragen. Kortom low or high waist stijl.
Win €50 shoptegoed bij Big on Fashion
- Wil je in aanmerking komen voor het shoptegoed? Dit is wat je moet doen:
- Ga naar www.bigonfashion.nl
- Kopieer de link van je meest favoriete outfit
- Plak de link op de facebook wall van Macblogster of…
- …verstuur de volgende tweet via Twitter: “Retweet & Win €50 Big on fashion shoptegoed op Macblogster: https://wp.me/p2uBlL-2t6”
- De winnares wordt gekozen op zondag 29 juli 2012 en ontvangt bericht per mail. Dit geldt enkel voor iedereen die zich aan bovenstaande voorwaarden houdt en te traceren is via Facebook, Twitter (en evt Bloglovin’).

Karin
Thursday 2nd of August 2012
Gefeliciteerd!
Ike
Tuesday 31st of July 2012
Gefeliciteerd!:)
Suzanne Timmermans
Tuesday 31st of July 2012
Oh jee, ik kan niet kiezen! Mijn favoriete item is denk ik toch wel deze tuniek! http://www.bigonfashion.nl/kleding/jurken-en-tunieken/zwarte-pailletten-jurk-zhenzi.html
MacBlogster
Tuesday 31st of July 2012
hoi Suzanne, ik heb goed nieuws: je hebt gewonnen! Via e-mail krijg je verdere info toegestuurd zodat je 50 euro kunt besteden in de webshop van Big on Fashion.
Karin
Sunday 29th of July 2012
Kan ik nog meedoen??
Homemadepicturemania Sao Nonac
Friday 27th of July 2012
Leuke actie! Ik like, tweet, retweet en heb een reactie op je fb geplaatsd! Leuke website en heel mooi! Ga zo door!
Fijne zonnige dag!:)