Make-up merk PUPA Milano heeft een nieuwe lente/zomer collectie uitgebracht. Ik was erg benieuwd of de make-up zichtbaar zou zijn op mijn huidskleur. Gelukkig ontving ik een aantal producten uit de PUPA Dot Shock collectie zodat ik dit kon testen.
Pupa First Impression
Als je eens wist wat voor een stapel make-up ik in huis heb liggen, zou je gillend gek worden! Ik heb zoveel moois in huis qua make-up en haarverzorging wat ik jullie graag wil laten zien.
In plaats van afwachten totdat ik toe kom aan een full (face) review, heb ik besloten of wat vaker First Impression blog artikelen te schrijven zodat ik jullie tijdig op de hoogte kan brengen van nieuwe, interessante, betaalbare of high end make-up collecties en haarverzorgingslijnen.
Ik heb besloten te starten met de PUPA Dot Shock lente/zomer collectie. Goed plan, toch?
Mijn eerste keer…
PUPA Milano is zo’n make-up merk waarover ik verschillende lezeressen ‘hoorde’ praten, maar zelf nooit eerder over heb geschreven. Dit heeft grotendeels te maken met de verkrijgbaarheid van het merk.
Naar mijn weten was het enkel online te koop. Dit blijkt nu anders te zijn. PUPA is nu tevens te koop bij DA of bepaalde Etos filialen.
Aangezien er voldoende make-up merken zijn waarmee ik mij kan vermaken, kwam het nooit in mij op om make-up te kopen van PUPA. Dankzij een bezoek aan het PR bureau dat PUPA in haar portefeuille heeft, kreeg ik de kans om nader kennis te maken.
Uit de PUPA Milano Dot Shock collectie ontving ik 3 producten waarvan ik er 2 zal bespreken en swatchen:
- PUPA Dot Shock Eyeshadow Palette, kleur 001
- Miss PUPA Ultra Brilliant Lipstick, kleur 001
PUPA Dot Shock Eyeshadow Palette, kleur 001
Toen ik aanvankelijk het PUPA Dot Shock Eyeshadow Palette openmaakte, dacht ik “dit zal vast en zeker niet te zien zijn op mijn huidskleur.” Hier moet ik op terugkomen.
De swatches op mijn hand zijn namelijk goed gepigmenteerd. Hierdoor heb ik het vermoeden dat de kleuren goed zichtbaar zullen zijn op mijn oogleden en voornamelijk als highlighter kleuren zullen functioneren. >> Check prijs & verkrijgbaarheid
Miss PUPA Ultra Brilliant Lipstick, kleur 001
De lipstick daarentegen vond ik tegenvallen qua kleur. Te licht en daardoor te fout. Ik had gedacht dat de kleur warmer zou uitvallen op mijn lippen. Hier heb ik mij in vergist aangezien de lipstick een semi-transparante finish heeft.
Tevens vind ik dat de lipstick redelijk vlekkerig/ strepering oogt op donkere lippen, vooral als je het aanbrengt zonder lipstick kwastje. Als je lichtere lippen hebt, kun je Miss PUPA Ultra Brilliant Lipstick waarschijnlijk wel hebben. >> Check prijs & verkrijgbaarheid
Waar kan je Pupa Dot Shock Collectie kopen?
Pupa is online te koop bij de volgende webshops:







Tro Vey
Monday 6th of June 2016
Helemaal niet, gewoon te inwit voor joh, alles ziet er uit als moddervlekken of oranje vlekken hahaha.
Mariska
Sunday 5th of June 2016
Vind Pupa toch best wel een fijn merk! Dat palette ziet er leuk uit en de kleurtjes lijken me ook goed :D
MacBlogster
Sunday 5th of June 2016
Dit is mijn 1e ervaring met dit merk. Van deze lipstick ben ik niet weg, maar dit oogschaduw palette vind ik wel mooi. Heb jij meerdere make-up van Pupa in huis?
MacBlogster
Saturday 4th of June 2016
First impression: Pupa Dot Shock Collectie https://t.co/9sjfCsVCtq
Sabine Overduin
Saturday 4th of June 2016
Ohh damn te leuk ?
MacBlogster
Saturday 4th of June 2016
Aangenaam verrast! https://t.co/9sjfCsVCtq https://t.co/Eb41F1rUOk