Het Britse Sleek MakeUp staat bekend om hun hoogwaardige en betaalbare makeup en is de laatste jaren erg populair geworden dankzij o.a. hun highlighters.
In mijn review besteed ik dan ook aandacht aan Sleek highlighter Solstice, wat inmiddels een publiekslieveling is geworden mede dankzij Nikkie Tutorials.
Geeft dit highlighter palette van Sleek echt de perfecte glamorous glow waar we allemaal naar op zoek zijn? Lees vooral verder voor het antwoord.
Dit bericht heeft mogelijk affiliate links. Dit betekent dat ik een commissie ontvang als je iets koopt via mijn linkjes, zonder extra kosten voor jou. Bedankt voor je support en lees mijn disclaimer voor meer informatie.
Dit bericht heeft mogelijk affiliate links. Dit betekent dat ik een commissie ontvang als je iets koopt via mijn linkjes, zonder extra kosten voor jou. Bedankt voor je support en lees mijn disclaimer voor meer informatie.
Ben je benieuwd waar je Sleek MakeUp kunt kopen? Het wordt online verkocht bij:
Sleek highlighter palette
Het Sleek Solstice highlighter palette bestaat uit 4 highlighters:
- een cream highlighter
- 2 baked highlighters
- en een zijdezacht poeder highlighter.
Er zijn zoveel bloggers die zo enthousiast zijn over dit Sleek highlighter palette. Zelf ben ik iets minder enthousiast. Dit blijkt uit het feit dat ik het al een jaar in huis heb en het tot nu toe maar één keer heb gebruikt.
Betekent dit dat ik deze highlighters slecht vind? Nee, dat niet. Mijn persoonlijke voorkeur gaat eigenlijk meer uit naar de highlighters in het Sleek Face Form palette.
Ik vind ze namelijk iets subtieler en in vergelijking met de Solstice highlighters, vind ik dat ze een warmere gloed geven. De Solstice highlighters zijn echt heel duidelijk zichtbaar, daar moet je van houden.

Koele Sleek highlighters
De highlighters in het Solistice palette hebben een metallic finish. Drie van de vier highlighters hebben eenmaal op de huid aangebracht, een koele ondertoon. Dit had ik in de eerste instantie niet verwacht toen ik naar het palette keek.
Daarnaast zijn de kleurverschillen minimaal wanneer je het op je gezicht aanbrengt. Dit is best gek, want als je naar de swatches op mijn arm kijkt, zie je duidelijk een verschil in kleur.
Dit komt doordat de swatches op mijn arm meer highlighter bevatten dan ik daadwerkelijk zou aanbrengen op mijn gezicht.
Als je goed tuurt, onder bepaalde lichtomstandigheden, kun je de subtiele kleurverschillen op de huid zien. Het is voornamelijk een mooie koele glans die zichtbaar is.
Zoals je op de onderstaande foto kunt zien, bevat het Sleek highlighter palette 4 kleuren, namelijk:
- Ecliptic: (cream highlighter) Licht roze parelmoer shimmer.
- Hemisphere: Lavendel kleurige poeder highlighter. Koele ondertoon. Voelt redelijk droog en poederig aan. Blendable.
- Subsolar: Pastel gele poeder highlighter.
- Equinox: Perzik kleurige poeder highlighter.

Glamorous glow?
Hoe dan ook, als je op zoek bent naar een duidelijk zichtbare glans, dan is dit jouw palette. Deze highlighters doen wat ze moeten doen: glimmen en daarnaast is de glans op te bouwen.
Als je dus op zoek bent naar een glamorous glow, dan word je heel blij van dit Sleek highlighter palette. Plus, de highlighters kun je goed blenden als je er aandacht aan besteedt.
Kortom, voor de prijs krijg je een mooi highlighter palette. Tenminste als de koele ondertoon jouw smaak is. Zo niet, dan kun je een Sleek palette met warme highlighters aanschaffen: Illuminante of Copperplate.

Mijn conclusie: kopen of laten liggen?
- Als je op zoek bent naar een glamorous glow: KOOP dit palette!
- Ben je op zoek naar highlighter met een zichtbare kleur: koop dit palette NIET.
- Ben je op zoek naar een highlighter met een warme ondertoon: koop Illuminante of Copperplate.
Overigens, ik vraag mij af waarom Sleek 4 highlighters in het palette heeft gedaan. Omdat de kleuren van de highlighters praktisch niet zichtbaar zijn op de huid, had het net zo goed 1 grote highlighter kunnen zijn.
Of 1 poeder highlighter en 1 cream highlighter. Ach, if you love glow, who cares…..
- Hou je van glans en wil je graag zichtbaar zijn in outer space? Check.
- Wil je een highlighter die goed zichtbaar is, zonder al te veel geld uit te geven? Check, check dubbel check.
About the blogger

Angela a.k.a. Macblogster is voormalig docent en sinds 2012 actief als krullen- en beauty blogger. Vanwege haar passie voor beauty en haarverzorging is ze sinds 2016 gecertificeerd make-up artist en heeft ze meerdere haarstylingstrainingen gedaan. Als beauty lover schrijft ze reviews over cosmetica en biedt ze verschillende oplossingen die je dagelijkse beauty- en krullenroutine vergemakkelijken.
About the blogger

Angela a.k.a. Macblogster is voormalig docent en sinds 2012 actief als krullen- en beauty blogger. Vanwege haar passie voor beauty en haarverzorging is ze sinds 2016 gecertificeerd make-up artist en heeft ze meerdere haarstylingstrainingen gedaan. Als beauty lover schrijft ze reviews over cosmetica en biedt ze verschillende oplossingen die je dagelijkse beauty- en krullenroutine vergemakkelijken.
Anderen lazen ook
- ELF Baked Highlighters swatches & review: betaalbaar & geweldig?
- ELF All Over Color Stick: Multifunctionele Cream Highlighter
- DIY: Hoe breng je in godsnaam blush aan?!
- Mijn favorieten: MAC Skinfinish, Mario Badescu & MAC Lustre Drops
- Paula’s Choice review: is deze huidverzorging je geld waard?
- Tips van een Visagist: 5x de Beste Concealers & dit is hoe je ze gebruikt
- The Ordinary Routine: Mijn Ervaring + Skincare Guide
- 5 Redenen om NIET te Slapen Op een Satijnen Kussensloop


Daniëlle Springer
Monday 5th of December 2016
Hij lijkt me echt prachtig! Deze zou ik heel graag willen aanschaffen.
Jagaira Hagendijk-de Jong
Saturday 19th of November 2016
Mijn dagelijkse 'glow' ???
MacBlogster
Saturday 19th of November 2016
Zeker!
Jagaira Hagendijk-de Jong
Saturday 19th of November 2016
I know......ik vind de hele serie geweldig ❤❤❤ thanks lady ??
MacBlogster
Saturday 19th of November 2016
Ik blijf dit een mooie foto vinden ?
Jagaira Hagendijk-de Jong
Saturday 19th of November 2016
Ik gebruik de 3 poederkleuren zoals stond aangegeven op doosje: rechtsboven boven mijn blush dus op mijn jukbeenderen. De linksonder op mijn op mijn neusdrug en rechtsonder op mijn cupidbow dus boven mijn lippen. Op de foto die ik erbij doen is het goed te zien ?
MacBlogster
Saturday 19th of November 2016
Warmer. Hoe combineer jij Sleek Solstice? Meng je het of is er 1 kleur die je graag draagt?
chucky1012
Saturday 19th of November 2016
Wauw. zo een prachtige look! Mooie teinten in de palette.
Xoxo
MacBlogster
Saturday 19th of November 2016
Zeker. Wat is jouw favoriete highlighter?