Skip to Content

ShopLog: Ik heb Haarproducten voor Krullend Haar Gekocht

Een paar van mijn favoriete producten zijn op. Ik kocht dus de volgende nieuwe haarproducten voor krullend haar. Ik wilde ze namelijk al een tijdje graag uitproberen.

Zo kocht ik de volgende producten:

Waarom kocht ik deze Haarproducten voor Krullend Haar?

De Curlific lijn van Aphogee wordt geroemd vanwege de hydratatie (moisture) die het je krullen biedt. Het is geschikt voor zowel krullen als kroeshaar en zorgt voor een verbeterde veerkracht en elasticiteit van je haar.

ShopLog: Ik heb Haarproducten voor Krullend Haar Gekocht
New in: Aphoge Curlific, Design Essentials & Cream of Nature

1. Design Essentials Natural Daily Moisturizing Lotion

Als je het nog niet wist: mijn haar is verliefd op de Design Essentials Almond & Avocado Detangling leave-in conditioner.

Het is een mond vol, maar mijn haar krijgt een goede kruldefinitie van deze leave-in, zonder dat het te zwaar of te plakkerig is. Daarnaast is het met veel haarproducten voor krullend haar te combineren.

Omdat mijn krullend haar de nodige moisture (hydratatie) kan gebruiken, besloot ik dit keer Design Essentials Natural Daily Moisturizing Lotion te kopen. Ik wilde dit uitproberen en kocht een grote fles omdat dit momenteel in de aanbieding is.

Ik zal het voornamelijk combineren met de Aphogee Curlific Moisture Rich Leave-in, aangezien mijn Almond & Avocado Detangling leave-in conditioner op is .

Aphoge Curlific Rich Leave-in & Design Essentials Natural Daily Moisturizing Lotion
Aphoge Curlific Rich Leave-in & Design Essentials Natural Daily Moisturizing Lotion

2. Aphogee Curlific Moisture Rich Leave-in

De Curlific Moisture Rich Leave-in is een leave-in spray. Dorstige krullen hebben naast deze spray nog een alternatief product nodig. Daarom gebruik ik dus de Design Essentials Natural Daily Moisturizing Lotion.

Aphogee Curlific Texture Treatment
Aphogee Curlific Texture Treatment

3. Aphoge Curlific Texture Treatment

Deze Aphogee Curlific Texture Treatment blijkt de ster uit de Curlific lijn te zijn. Het wordt in elk geval door veel vrouwen omschreven als een weldaad voor je krullen.

Het is een dikke substantie met een vrij vrij sterke geur die je haar hydrateert en zacht maakt, als ik alle verhalen mag geloven. Ik ga erachter komen.

Cream of Nature Exotic Shine Color haarverf in de kleur Light Golden Blonde
Cream of Nature Exotic Shine Color haarverf in de kleur Light Golden Blonde

4. Creme of Nature Exotic Shine Color with Argan Oil

Ik heb al een paar keer laten weten dat ik mijn haar wil verven. Na mijn laatste knipbeurt in april is er geen enkele lok verf meer te bespeuren in mijn haar.

Zoals te verwachten vind ik dit uiteraard saai en ben ik toe aan kleur. Zo kocht ik dus een doosje Creme of Nature Exotic Shine Color with Argan Oil in de kleur Light Golden.

Vanwege mijn eerdere negatieve ervaring met Dark & Lovely haarverf, heb ik verschillende filmpjes bekeken voordat ik deze haarverf aanschafte. 

Volgens verschillende reviews zou deze Cream of Nature haarverf ervoor zorgen dat donker haar lichter wordt zonder je haar uit te drogen en ervoor te zorgen dat het als stro aanvoelt.

Q | Welke must have haarproducten heb jij onlangs gekocht?

Anderen lazen ook

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

chucky1012

Sunday 18th of December 2016

Ik ben nu erg benieuwd naar je nieuwe haarkleur! Succes....

Xoxo

MacBlogster

Saturday 17th of December 2016

Check http://www.instagram.com/macblogster

Adjutha Lambertina

Saturday 17th of December 2016

Ik ben benieuwd naar de haar kleur hihih

MacBlogster

Saturday 17th of December 2016

Haha. Ik zal wat via Instagram filmen.

Adjutha Lambertina

Saturday 17th of December 2016

MacBlogster make picture haha

MacBlogster

Saturday 17th of December 2016

Ik ook! Ik ga het straks doen! ??

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.