Skip to Content

Geteste Skincare & Make-up April: Favoriete Combi’s

Omdat ik een beauty blog heb, test ik aardig veel skincare en make-up. In dit blog artikel laat ik zien wat ik de afgelopen periode heb getest en wat mijn favorieten zijn.

Zie hier mijn lijstje met dagelijkse huidverzorging en make-up van de laatste maanden. Favoriet zijn de Black UP Sublime Powder en Artistry blush.

Getest & Favoriete Skincare

Zoals je kunt zien, gebruik ik inmiddels andere huidverzorging. Eerder vertelde ik dat ik skincare van IOMA gebruikte.

Hier was ik zeer tevreden over, maar inmiddels ben ik alweer nieuwe huidverzorging aan het testen. Ten eerste omdat mijn IOMA flesjes leeg zijn (ik heb er ongeveer 8 weken meegedaan).

Ten tweede omdat ik huidverzorging denk te kunnen vinden die goedkoper is en hetzelfde effect heeft. Mocht dit niet het geval zijn, dan stap ik weer over op IOMA.

Geteste Skincare & Make-up April: Favoriete Combi's

Voor meer info & verkoopinformatie over mijn make-up en huidverzorging, klik op de onderstaande productnamen:

  1. Yves Rocher Elixer dagcrème – werkt tot nu toe goed. Ik kocht een proefverpakking van €5, incl nachtcrème.
  2. The Body Shop Nutriganics – hydrateert voldoende in combinatie met bovenstaande dagcrème van Yves Rocher. Andere combinaties vond ik niet succesvol. Ik heb een gecombineerde vochtarme huid.
  3. The Body Shop Vitamine E Serum in oil – dit gebruik ik in plaats van een nachtcrème. Het maakt mijn huid zacht!
  4. Black Up Sublime powder – voor een subtiele full face glow. Twee jaar geleden gekocht, een paar maanden geleden herontdekt. Momenteel favoriet.

Getest & Favoriete Make-up

  1. Flormar Eyelinerpen – voor het gemakkelijk aanbrengen van kick ass eyeliner.
  2. Essence Volume Mascara – goedkope mascara die zorgt voor volle wimpers.
  3. MAC lipstick Impassioned (Amplified) – zo’n beetje mijn signature lipstick.
  4. Oogschaduw palette W7 In the Buff – het goedkope alternatief voor het te dure Urban Decay Naked 2 palette.
  5. H&M Blusher – budget blush love. Ik gebruik dit dagelijks!
  6. Artistry Cheek Colour Soft Rose – mijn bronzer met een mooie roze glow, past goed bij mijn huidskleur. Gaat altijd mee op reis, waar ik ook naar toe ga.

 Q | Ben je bekend met één van de huidverzorgings- en make-up producten die ik gebruik? 

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

Gitana Melchiot

Monday 13th of April 2015

Hai, nog nooit van Black Up gehoord. Waarom ben je er vanaf en wat gebruik je nu?

Carmelita Bhairo

Monday 13th of April 2015

Wat gebruik je nu dan? :)

MacBlogster

Monday 13th of April 2015

Make-up volgt nog een blog over :-)

MacBlogster

Monday 13th of April 2015

Hoi Carmelita: http://macblogster.nl/mijn-nieuwe-huidverzorging-paulas-choice/

Meg

Sunday 27th of April 2014

Die Vitmaine E serum oil heb ik vaker voorbij zien komen. Ik ben er wel benieuwd naar!

MacBlogster

Tuesday 29th of April 2014

Hoi Meg, als het goed is kun je een tester krijgen in de winkel en voelen hoe het aanvoelt. Het lijkt vettig, maar is het absoluut niet.

Macblogster (@MacBlogster)

Thursday 24th of April 2014

Mijn jonge huidje krijg ik door: http://t.co/vV53BVPDmu

MacBlogster

Thursday 24th of April 2014

Mijn jonge huidje krijg ik door: http://t.co/vV53BVPDmu

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.