Skip to Content

Mijn Favoriete Make-up & Beauty producten in m’n Toilettas

Onlangs liet ik weten een aantal dagen rond te hangen in Parijs, in verband met mijn zoektocht naar hotspots. Tijdens zo’n zoektocht is het uiteraard van belang om er representatief en fashionable uit te zien.

Behalve een koffer gevuld met kleding en schoenen, nam ik dus ook een toilettas mee gevuld met de nodige beauty- en make-up producten.

Producten die ik momenteel zeer vaak gebruik of aan het uitproberen ben. Kortom, ik ga op reis en ik neem mee:

Mijn Favoriete Make-up & Beauty producten in m'n Toilettas
Mijn huidige skincare van de merken Philosopy, Lancaster en Artistry

Philosophy Purity Made Simple Facial Cleanser

[affiliate_products product_number=”1″]
[/affiliate_products]

Mijn gezichtsreiniging begint met de Purity made Simple One Step Facial Cleanser van Philosophy. Het is een bekroonde reinger die is geformuleerd voor normale tot droge huidtypes.

Het is een crème-achtige reiniger met 12 essentiële oliën, die vuil en make-up verwijdert, zonder je huid uit te drogen. Hierdoor is het ook zacht genoeg voor de gevoelige huid rond je ogen.

Philosophy Purity Made Simple Facial Cleanser
Philosophy Purity Made Simple Facial Cleanser

Ik ben fan! Vooral omdat ik naast deze reiniger geen aparte make-up reiniger hoef te gebruiken.

En het mooie is, a little goes a long way. Twee keer mijn gezicht wassen met een dot Purity Made Simple en mijn mascara is nagenoeg weg!

Artistry Time Defiance Conditioning Toner

Nadat ik de gezichtsreiniger van Philosophy heb gebruikt, gebruik ik als tweede stap de TIME DEFIANCE conditioning toner van ARTISTRY. 

Deze toner gebruik ik om mijn poriën te sluiten. Een review over de ARTISTRY TIME DEFIANCE conditioning toner kun je lezen door op de link te klikken.

Lancaster AquaMilk Rich Day Cream – 24 hr Deep Moisture

De laatste stap in mijn skincare routine is het aanbrengen van Lancaster AquaMilk Rich Day Cream. Deze rijke crème richt zich op 24-uur intense hydratatie en is perfect wanneer je een droge tot zeer droge huid hebt.

Lancaster AquaMilk Rich Day Cream – 24 hr Deep Moisture bestaat ruim 10 jaar en ik kreeg een tube toegestuurd om uit te proberen.

Lancaster AquaMilk Rich Day Cream - 24 hr Deep Moisture
Lancaster AquaMilk Rich Day Cream – 24 hr Deep Moisture

Vanwege de handige slanke meeneem tube, besloot ik deze rijke Lancaster dagcrème mee te nemen in plaats van mijn gezichtscrème in een potje.

Zelf heb ik een gecombineerde vochtarme huid, die in de winter droog aanvoelt. Hierdoor is de rijke textuur van de aquamilk zeer prettig voor mijn gezichtshuid.

Het fijne aan de Rich Day Cream is dat ik het ook goed kan gebruiken als oogcrème. Dit scheelt weer een extra product en dus ruimte in mijn toilettas.

Sleek i-Divine Storm palette

[affiliate_products]
[/affiliate_products]

Na het reinigen en hydrateren van mijn gezicht, is het tijd voor a little bit of make-up. Mijn dagelijkse eye make-up routine bestaat over het algemeen alleen maar uit het gebruik van mascara en af en toe een gekleurde eyeliner.

Zo nu en dan vind ik het leuk om met oogschaduw te spelen, vooral als het bijzondere momenten betreft. En een trip to Paris is en blijft bijzonder, toch?

Sleek i-Divine Storm palette
Sleek i-Divine Storm palette bestaat uit 12 tinten: een combinatie van mat en shimmery.

Omdat ik zo min mogelijk make-up wil meenemen wanneer ik op reis ga, gaat het Sleek i-Divine Storm palette vaak mee als ik meerdere dagen wegga.

Dit oogschaduw palette vind ik erg handig vanwege de vele ooglooks die je ermee kunt creëren. Van naturel tot opvallende smokey eyes.

MAC Prep + Prime Lash

[affiliate_products]
[/affiliate_products]

In mijn zoektocht naar de perfecte mascara en het voorkomen van brandende ogen, heb ik verschillende mascara’s getest. Zoals je in mijn mascara reviews kon lezen heb ik de volgende merken getest:

Laatstgenoemde mascara vond ik zeer prettig, ondanks een paar minpunten. Op advies van een MAC visagist, kocht ik deMAC Prep + Prime Lash om mijn probleem op te lossen. Dit hielp!

MAC Prep + Prime Lash
MAC Prep + Prime Lash

MAC cosmetics Prep + Prime is een lash primer die je onder je mascara gebruikt. Wanneer het opdraagt, laat het een semi helder wit laagje achter op je wimpers.

Behalve dat het je wimpers verzorgt, versterkt het de volumiserende en verlengende werking van je mascara. Ook zorgt de Prep + Prime ervoor dat je mascara langer houdt en dus niet in je ogen terechtkomt.

Etos max volume 24h mascara

De nieuwe en betaalbare Etos Max Volume 24h mascara kreeg ik ook toegestuurd om uit te testen. Aanvankelijk verwachtte ik er niet zo veel van, maar deze mascara heeft mij aangenaam verrast.

Door het siliconen borsteltje is de mascara gemakkelijk aan te brengen, zonder dat je last krijgt van de gevreesde spinnenpoten. Geen klonten dus.

Etos max volume 24h mascara
Etos max volume 24h mascara

De mascara creëert lengte en separeert de wimpers. Ik plaats er mijn twijfels bij of deze Etos mascara 24h goed blijft zitten zonder mijn MAC Prep + Prime.

Aan het einde van de avond vond ik toch mascara terug onder mijn ogen. Niet erg veel, maar van een 24h mascara verwacht ik niet dat het onder mijn ogen terechtkomt.

Verder is de mascara gemakkelijk te verwijderen, wat ik een groot pluspunt vind. Kortom, de Etos Max Volume 24h is een prima mascara die ik zeker blijf gebruiken totdat ‘ie op is, maar wel in combinatie met mijn Prep + Prime.

ARTISTRY cheek colour soft rose

Ik heb een stuk of 10 soorten blush van verschillende merken, in verschillende texturen. De ARTISTRY cheek colour soft rose behoort toch wel tot één van mijn favorieten.

Artistry cheek colour soft rose
Artistry cheek colour soft rose

Ik ben gek op de subtiele bruin-roze gloed van deze baked blush, met een warme shimmer die absoluut niet storend is. Deze blush, die je in een mooi zwart fluwelen zakje krijgt, is goed te combineren met verschillende looks en bevat vitamine E en jojobaolie.

CATRICE Ultimate Colour Lipstick 

In mijn toilettas kan uiteraard geen lippenstift ontbreken. Omdat de lippenstiften van CATRICE zeer betaalbaar zijn, heb ik er een aantal in mijn bezit, waaronder:

  • 110 Pink me up! (rood-roze)
  • 020 Maroon (oud roze-bruin).
Catrice Ultimate Colour lipstick
CATRICE Ultimate Colour Lipstick 020 Maroon (oud roze-bruin) en 110 Pink me up! (rood-roze).

Beiden komen uit de CATRICE Ultimate Colour Lipstick collectie en hebben een zachte, crème textuur. Een goede dekking met een mooie glans.

Verwacht echter niet dat deze lippenstift (zeer) lang blijft zitten. Dat is dus niet het geval, maar gelet op de prijs van deze Catrice lippenstift, wil ik best een paar keer mijn lippen bijstiften.

Catrice, Ultimate Colour lipstick

OPI Nail Lacquer ‘My chihuahua bites’

OPI heeft geen introductie nodig. Het nagellak merk is zeer geliefd en populair bij nagellak addicts. Zelf ben ik eerder fan van Essie.

Toch klaag ik niet want OPI’s My chihuahua bites kreeg ik samen met 5 andere OPI nail lacquers bij het afsluiten van een tijdschriftenabonnement.

Het is een mooie opvallende kleur en die redelijk sneldrogend is. Vrij van tolueen, DBP of formaldehyde en bevatten kwastjes waarmee je egaal en streepvrij kunt lakken. OPI is o.a. verkrijgbaar bij Sephora.

OPI Nail Lacquer 'My chihuahua bites'

Parfum: Florabotanica, Balenciaga

Balenciaga’s Florabotanica (30ml, €56)is sinds eind 2012 verkrijgbaar. Zoals de naam Florabotanica al doet vermoeden is dit een bloemige geur. Het parfum ruikt onder andere naar rozen en anjers. Dit klinkt oudbollig, maar de geur is eerder warm en sensueel, dankzij de toevoeging van vetiver en amber. Toen ik de geur voor het eerst rook, was ik direct verkocht. Sindsdien behoort het tot één van mijn favoriete parfums.

Balenciaga Florabotanica

Philosophy Miracle Worker Dark Spot Corrector

Last but not least: de Dark Spot Corrector uit de Miracle Worker lijn van Philosophy (30 ml, Є54,95). Dit is een formule ontwikkeld om huidverkleuringen, als pigment- en acnévlekken tegen te gaan. Omdat ik op mijn rechterwang sneller last heb vlekken veroorzaakt door acné, wat één keer in de maand komt opzetten, ben ik de Dark Spot Corrector gaan gebruiken. Het is de bedoeling dat je dit vier weken lang elke avond opsmeert, zodat de vlekken vervagen en je dus een je een gelijkmatigere teint krijgt. Geschikt voor alle huidskleuren en huidtypen, dus ook de gevoelige huid.

Philosophy dark spot corrector

Q | Welk make-up of skin care product neem jij beslist mee als je op reis gaat? 

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

MacBlogster

Friday 18th of October 2013

Samira Houb ik verblijf een paar dagen in een kasteel in Limburg. Mooie groene omgeving.

Samira Houb

Thursday 17th of October 2013

Waar .a je heen ?

Macblogster (@MacBlogster)

Saturday 17th of August 2013

Thanx!"@BeautifulBlackH: @Seripao M.A.C.! Maar die blush die @MacBlogster omschrijft ziet er ook mooi uit: http://t.co/StZpIOpmvR"

@BeautifulBlackH

Friday 16th of August 2013

@Seripao M.A.C.! Maar die blush die @MacBlogster in haar artikel omschrijft ziet er ook mooi uit: http://t.co/r3seXlL1ui

Kimry

Friday 9th of August 2013

Die blush van ARTISTRY zou ik wel eens willen proberen. ZIet er erg mooi uit!

MacBlogster

Friday 9th of August 2013

Hoi Kimry, ik kan het je zeker aanraden!

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.