Koop jij regelmatig lipstick terwijl je al een grote lipstick collectie in huis hebt? Of heb je veel lipstick, maar gebruik je enkel een paar exemplaren?
Als je 1 van deze 2 vragen bevestigend kan beantwoorden, is het tijd voor een 30 day lipstick challenge. Ik start hier morgen mee op Instagram en vind het super als je meedoet!
Waarom een 30 day lipstick challenge?
Toen ik in New York was heb ik 2 MAC lipsticks gekocht. Een maand of 2 eerder heb ik een Black Up Lipstick Palette gekocht die ik tot op heden nog niet heb gebruikt.
Alsof mijn geld aan een boom groeit, had ik tevens het plan opgevat om de populaire kleur Ruby Woo van MAC aan te schaffen.
Toen bedacht ik me plotseling: “Angela, ben je gek ofzo?! Je hebt al zoveel lipsticks, doe eens even normaal!”
Vervolgens belandde ik straight from lipstick heaven into the real world. Waarom zou ik telkens nieuwe lipsticks kopen als ik al genoeg lippenstift in huis heb?
Kan ik dan niet beter mijn lipstick collectie herontdekken? Zodoende ontstond deze challenge.
Wanneer ik mijn huidige lipstick-gebruik analyseer, kom ik al gauw tot de conclusie dat ik alleen maar 3 lipsticks intensief gebruik. En dat terwijl ik zeker 30 lipsticks in mijn make-up lade heb liggen. Dit kan natuurlijk niet!
Wie, Wat, Waar & Wanneer?
Mijn 30 day lipstick challenge houdt in dat ik vanaf donderdag 5 juni t/m vrijdag 4 juli dagelijks een andere lipstick uit mijn eigen collectie zal dragen. En dit 30 dagen lang.
De lipsticks selecteer ik door willekeurig een lipstick uit mijn lade te pakken. Elke dag zal ik een foto van de lipstick en/of mijn gezicht, op mijn Instagram profiel plaatsen.
En zolang de challenge gaande is, zal ik geen lipsticks kopen. Ik houd mijn portemonnee dus gesloten.
Hashtag lipstick challenge
Ik zou het leuk vinden als je met mij meedoet. Mocht je ook lipstick foto’s willen plaatsen op Social Media, gebruik dan de volgende hashtag #30dagenlipstick.
Op die manier kan ik je terug vinden en een comment kan achterlaten. Ik zal deze hashtag ook gebruiken.
Q | Doe jij mee met mijn 30 day lipstick challenge?
Anderen lazen ook
- Dit zijn de Deelnemers van de 30 Dagen Lipstick Challenge
- KIKO Milano Lip Liner Review: Kopen of Laten Liggen?
- Dit zijn de juweeltjes uit de nieuwe Black Opal Color Splurge collectie
- Make-up Newsflash: mijn 5 favoriete lipsticks
- De Pat McGrath lipstick hype is REAL en dit is wat je moet weten
About the blogger

Angela a.k.a. Macblogster is voormalig docent en sinds 2012 actief als krullen- en beauty blogger. Vanwege haar passie voor beauty en haarverzorging is ze sinds 2016 gecertificeerd make-up artist en heeft ze meerdere haarstylingstrainingen gedaan. Als beauty lover schrijft ze reviews over cosmetica en biedt ze verschillende oplossingen die je dagelijkse beauty- en krullenroutine vergemakkelijken.




Carmelita Bhairo
Saturday 5th of September 2015
Mooie foto schat, love it ❤️
MacBlogster
Sunday 6th of September 2015
Dank je ?
Cedric Carilho
Saturday 5th of September 2015
Robert Tjung
Friday 4th of September 2015
Love this look hub?
Eline Vmaalsen
Friday 4th of September 2015
Nice picture.
Dennis Corsten
Friday 4th of September 2015
Mooie foto hoor!
Angela Loy
Friday 4th of September 2015
Dank je! De kracht van lipstick...